Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Działalność pomysłodawcy serwisu Wolni Od Lęku w mediach społecznościowych

  • Share post

Opis

Działalność pomysłodawcy serwisu Wolni Od Lęku w mediach społecznościowych wskazują, że Marek Daniel de facto ma na celu to, aby dużo osób dało radę sobie z nerwicą lękową. Nie chciałby ich tylko poinformować, udostępniając na witrynie internetowej teksty kompleksowo omawiające temat zaburzenia. Przekonuje do określonych zachowań, dzięki jakim nerwica lękowa może być pokonana. Dlatego też twórca stworzył publikację o oryginalnej formie gry „Wolni Od Lęku”. Ma również kanał na YouTube, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem. Dodatkowo, można sprawdzać jego fanpage.

Marek Daniel przekonuje wszystkich obserwujących, że wystosował automatyczny system jaki prowadzi użytkownika po kolei do pozbycia się zaburzenia lękowego. O jego misji świadczy również to, że uruchomił grupę na portalu społecznościowym. Zbiera ona osoby, jakie pozbyły się nerwicy lub są w trakcie uświadomionych zachowań, mających na celu pozbycie się nerwicy. W grupie można wymienić się doświadczeniami, wskazówkami oraz zmotywować nawzajem w rutynowych działaniach.

Kiedy ktokolwiek chciałby pogłębić temat albo osobiście skonsultować się z autorem, to również ma ku temu sposobność. Na witrynie opłaca się sprawdzać posty odnoszące się do przyczyn powstania nerwicy lękowej. To pozwala dowiadywać się, w jaki sposób pracować nad własną osobowością. Kiedy już internauci zaznajomią się z informacjami z działu Nerwica (wynik), to kolejna kategoria jaka omawia zagadnienie takie jak nerwica lękowa będzie dla nich świetnym uzupełnieniem. Artykuły o tytułach takich jak: Czym jest kontrola, a czym wpływ, Wbrew sobie, a może pomimo, Myśli – czym jest myśl oraz jak powstaje, Myśli samobójcze – przyczyny i pomoc, Cytaty o emocjach – Twoje motto życiowe na dziś, Typy osobowości – wszystko to, co powinieneś wiedzieć plus test, Jak i kiedy medytować, Leki na nerwicę lękową – nie istnieją, Koronawirus COVID – 19 a problemy psychiczne szczególnie rozszerzają światopogląd.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY