Kompetentny oraz rekomendowany neurolog dziecięcy w stolicy Wielkopolski

Kategoria:
  • Share post

Opis

Jadwiga Polcyn – Losy to kompetentny oraz godny zaufania neurolog dziecięcy w stolicy Wielkopolski do jakiego przychodzi sporo opiekunów z dziećmi. Główną dziedziną Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog Poznań jest terapia ADHD oraz padaczki u najmłodszych. Specjalistka zauważa, że jeśli tylko mama i tata dostrzegają u swoich dzieci schorzenia z zakresu neurologii to muszą zareagować natychmiastowo. Wyłącznie wcześniejsze wykrycie i adekwatna reakcja pozwalają na później prawidłowe rozwijanie się dzieci. Początkowa klasyfikacja to też szansa na pełne wyleczenie.

Jadwiga Polcyn – Losy specjalizując się w leczeniu najmłodszych ma wieloletnie doświadczenie kliniczne. W dodatku, wyróżnia ją empatia dzięki której jest w stanie przekonać do siebie małych chorych oraz nie wywołuje w nich obaw. Diagnozowanie oraz leczenie najmłodszych z dysfunkcjami układu nerwowego zawiera również: stany napadowe, migreny, dysfunkcje behawioralne, zaburzenia związane ze spaniem, zaburzenia lingwistyczne, trudności w szkole, okołoporodowe kłopoty neurologiczne, zespół objawów powiązanych z mózgowym porażeniem dziecięcym, genetyczne wady powiązane z układem nerwowym, a także dysfunkcje czaszkowo – mózgowe. Kompleksowa terapia lekarska jest rezultatem tego, że Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog poznań ma praktykę też w pediatrii a także anestezjologii oraz intensywnej terapii. Każdego dnia Jadwiga Polcyn – Losy konsultuje się z psychologiem oraz fizjoterapeutą.

Na początkową wizytę rodzice poproszeni są o wzięcie ze sobą: dokumentacji lekarskiej dziecka, książeczki zdrowia, karty informacyjnej z leczenia szpitalnego a także wyników uprzednio przeprowadzonych diagnoz. Z przychodnią neurologiczną można kontaktować się też e mailowo. Za każdym razem kuracja dobrana jest indywidualnie do niepełnoletniego pacjenta. Neurolog pracuje razem z dzieckiem, jak i z opiekunami zapewniając o tym, że problemów układu nerwowego nie należy się wstydzić.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kompetentny oraz rekomendowany neurolog dziecięcy w stolicy Wielkopolski”