Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Najczęstsze zastosowanie badania USG Doppler?

SKU: WZDR0X201 Kategorie: ,
  • Share post

Opis

Badanie dopplerowskie to forma specjalistycznego badania ultrasonograficznego wykorzystywanego przy profilaktyce, diagnostyce oraz leczeniu układu krążenia. Z jego pomocą, lekarz określa przepustowość żył i tętnic, a także pracę zastawek. Wyniki pozwalają wychwycić wszelkie niepokojące zaburzenia wymagające podjęcia odpowiednich działań.

Aparatura Dopplera jest wykorzystywana najczęściej przy nadciśnieniu, cukrzycy, otyłości, a także zbyt wysokim cholesterolu. Badanie może określić ryzyko zawału serca lub udaru mózgu. Specjalistyczny Doppler Poznań wykorzystuje się także do oceny stanu zdrowia pacjentów po przebytych urazach oraz zabiegach. Coraz więcej placówek medycznych w Polsce posiada dostęp do nowoczesnej aparatury.

Badania nie należy się obawiać. Jest ono przeprowadzane w przeciągu kilku minut. Metoda jest całkowicie nieinwazyjna oraz bezbolesna. Wyniki są dostępne natychmiast, dzięki czemu, lekarz jest w stanie od razu wskazać optymalne kroki w dalszym procesie leczenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Najczęstsze zastosowanie badania USG Doppler?”