Nowoczesny park trampolin we Wrocławiu – Jump Hall

Kategoria:
  • Share post

Opis

Nowoczesny park trampolin we Wrocławiu – Jump Hall jest obiektem chętnie polecanym przez opiekunów, którym będzie zależało na tym, żeby ich pociechy rozwinęły się ruchowo w sprzyjających bezpieczeństwu warunkach. Park linowy o długości 200 m to miejsce, w jakim można decydować się na trampoliny wrocław a także na sporo innych aktywności. Aula jest klimatyzowana, dlatego pociechy w czasie zabawy będą się czuły dobrze. Wszystkie konstrukcje zaliczają się do bezpiecznych i spełniają normy UE. Dodatkowo, nad dziećmi czuwa doświadczona kadra. W sześciu różnych strefach znajdują się aż 54 trampoliny, więc bez kłopotu każdy odnajdzie dla siebie ulubione miejsce.

Jump Hall to świetne miejsce na spędzanie wolnego czasu w sposób aktywny. Co ważne, z trampolin mogą skorzystać również dorośli. Zatrudnieni tutaj instruktorzy to osoby z zamiłowaniem, jakie na dodatek troszczą się o to, żeby się dokształcić. Z tego powodu w kadrze pracują jedynie członkowie posiadający legitymacje instruktorów sportu, zwłaszcza akrobatyki oraz gimnastyki.

Na bieżąco dają oni godne uwagi wskazówki podopiecznym, abstrahując od tego, ile oni mają lat. Poza uczeniem się akrobacji, dzięki zajęciom na trampolinach można: ulepszyć kondycję, wzmocnić mięśnie całego ciała, a przede wszystkim dobrze się bawić. Na witrynie www można zaznajomić się z cennikiem i sprawdzić, jak wygląda obiekt. Zajęcia, jakie są dostępne to: gimnastyka dla najmłodszych, akrobatyka dla dorosłych, parkour, dodgeball, jump fitness, fight tricking. Oferta obejmuje też: wyskakane urodziny, imprezy integracyjne, wycieczki szkolne i treningi spersonalizowane.

Klienci szczególnie doceniają to, że mają możliwość brać udział w zajęciach w tym miejscu. Jeżeli natomiast ktoś przed przyjściem na zajęcia chce się dowiedzieć więcej w temacie tego, jak ćwiczyć, to może korzystać z wskazówek zamieszczonych na blogu firmowym. Trampoliny są chętnie dobieraną formą aktywności, czyli miejsce we Wrocławiu jakim jest Jump Hall warto znać.