Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Akumulatory żelowe HAZE: możliwość zastosowania w licznych dyscyplinach przemysłowych

  • Share post

Opis

Akumulatory żelowe HAZE dają opcję użycia w licznych dziedzinach przemysłowych. Dokonując ich zakupu dobrze będzie zwracać uwagę na takie cechy jak: napięcie, pojemność, typ, waga oraz żywotność. Przy wszystkich produktach w sklepie dystrybutora COMSYSTEM podane są również rozmiary: długość, szerokość, wysokość oraz konektor. Na tej podstawie można już podjąć decyzję, czy dany model spełni nasze wymagania. Z uwagi na przygotowanie na bazie innowacyjnych technologii można liczyć na to, że każdy Akumulator litowo-jonowy będzie działał doskonale.

Wytwórca znacznie bardziej stawia też na ekologię, czyli przy produkcji najnowszych modeli wykorzystuje na tyle na ile się da materiały z wykorzystanych akumulatorów. Systemy fotowoltaiczne, systemy zasilania na łodziach, telekomunikacja, maszyny do mycia i czyszczenia podłóg, wózki golfowe, windy i dźwigi z napędem elektrycznym, skutery i zasilanie UPS to jedynie wybrane z obszarów, w jakich można zastosować taki typ akumulatorów. Ze względu na to, że wyroby te nadają się do pracy w szerokim zakresie temperaturowym, nie trzeba się bać, że w trakcie wykorzystania popsują się ich parametry użytkowe.

Długa żywotność pozwoli na ich wykorzystanie nawet do 1100 cykli przy głębokości rozładowania do 50%. Niemałą zaletą jest to, że akumulatory żelowe HAZE są bardzo uodpornione na drgania. Można je także używać jako rozruchowe. Ze względu na dużą nieprzepuszczalność, wybrane modele mają możliwość działać w różnych pozycjach. Są to urządzenia nieszkodliwe dla użytkowników, bo nie ma niebezpieczeństwa poparzenia kwasem siarkowym. Tryb pracy cyklicznej to tryb, w jakim wyroby HAZE sprawdzają się idealnie. Na akumalotory żelowe przyznawana jest 12 miesięczna albo dwudziesto cztero miesięczna gwarancja. Ich produkcja odbywa się w zgodzie z normą ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004.

Mają one znak CE i spełniają wymagania jakościowe norm: 896 – 2, DIN 43534 oraz BS 6290p.4, EUROBAT i UL 1989. Z uwagi na standardowe wymiary, idealnie dopasują się w poprzednie miejsce. Klienci mogą złożyć też zamówienia indywidualne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY