Najwyższej jakości kable HDMI 2.0 FiberPro

Kategoria:
  • Share post

Opis

Wysokiej jakości światłowodowe kable FiberPro gwarantują idealne efekty, abstrahując od tego, jaka jest długość przewodu. Optyczny kabel hdmi 2.0 a także kabel hdmi 4k spełniają wszystkie kryteria, jakie są wymagane przez specyfikację HDMI 2.0b. Z tego względu gwarantują one pełną oraz bezstratną przepustowość 18 Gbps, a także transfer sygnału UHD 4K 4:4:4 60 Hz. Przewody HDMI FiberPro mogą przesyłać w idealnym stanie sygnał audio oraz wideo bez obniżenia jakości, niezależnie od długości. To największy atut tego rodzaju kabli. FiberPro przesyła wszystkie sygnały w ramach standardu UHD oraz specyfikacji HDMI na duże odległości. Jeszcze przed przekazaniem do wykorzystania przewody tego typu są dwukrotnie testowane, już na poziomie produkowania. Testy odbywają się pod kątem prawidłowego wysyłania sygnału 18 gigabit na sekundę, a kabel testowany jest najbardziej wymagającym sygnałem.

W rezultacie, tak samo klienci, jak i instalatorzy mają pewność, że przewody przeszły rygorystyczną kontrolę jakości. Dobrze będzie decydować się na zakup kabla FiberPro, jeśli komukolwiek będzie zależało na szybkości i efektywnym działaniu określonej transmisji. Rosną de facto wymagania odnośnie wysyłania sygnału o bardzo dużej liczbie danych. Typowe kable HDMI mają kłopot z wysyłaniem sygnału 18 gigabit na sekundę już z odległości 5 metrów. To dokładnie FiberPro jako jeden z nielicznych przewodów wysyła pełny sygnał w ramach charakterystyki HDMI 2.0b na odległość do 50 metrów.

Dlatego, kupując taki kabel, abstrahując od oferowanej długości można mieć pewność, że przewód prześle w idealnym oraz perfekcyjnym stanie nawet wyjątkowo wymagający materiał 4K do telewizora a także do projektora. Standardowe przewody z miedzi do wysyłania sygnału o najwyższej przepływności domagają się żył o ogromnym przekroju. Powoduje to, że przewód HDMI jest cięższy i mało sprężysty. W efekcie, powstają kłopoty przy ułożeniu okablowania w zabudowach, ścianach, albo peszlach. FiberPro jest z kolei sprężysty, a także świetnie układa się, nawet w najcięższych okolicznościach. Spora drożność przewodu pozwala robić użytek z niego przez wiele lat.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Najwyższej jakości kable HDMI 2.0 FiberPro”