Serwis zapoznawczy dla osób poszukujących kogoś o tym samym światopoglądzie religijnym

Kategoria:
  • Share post

Opis

Singlowanie.pl to portal schadzkowy dla osób poszukujących kogoś o takim samym wyznaniu. Wolni katolicy, w przedziale wiekowym od osiemnastu do 50 lat mogą w tym środowisku odnaleźć własne drugie połówki. I mimo, że portale randkowe nie ma długiej historii to zebrał prawie 14 tysięcy osób. Serwis randkowy singlowanie.pl jest dobrym portalem dla osób, jakie są niezbyt śmiałe w nawiązywaniu związków w świecie rzeczywistym.

Katolickie spotkania mogą zaowocować satysfakcjonującymi oraz wieloletnimi związkami, do czego zachęcają pomysłodawcy. Prościej albowiem zbudować relację z osobą wierzącą w tę wiarę. Nie można zaprzeczyć, że wspólnie wyznawane wartości zbliżają do siebie. I mimo że nie brakuje osób, które do serwisu katolickiego mogą podchodzić nieprzychylnie, to są to tylko rzadkie przypadki. W tym portalu można bowiem świetnie się bawić, ponieważ single mają sporo pozostałych kwestii do omówienia. Wystarczy się zarejestrować i wyszukać kogoś o zbliżonym światopoglądzie. Serwis podaje dwa pułapy uczestnictwa.

W ich obszarze zrealizowane są funkcje takie jak: możliwość poszukiwania pozostałych singli, możliwość zobaczenia ich profili, opcja wysyłania wiadomości, możliwość dodania do własnych kontaktów pozostałych korzystających z serwisu, opcja podglądania internautów przeglądających na konto własne, możliwość podglądu tego, czy dany użytkownik jest zalogowany do serwisu, bądź nie. Drugi poziom jest bogatszy o: opcję uczestniczenia w wspólnocie singli wierzący0ch, możliwość uczestnictwa na blogu oraz możliwość uczestnictwa na forum. Priorytetowym zadaniem jakie ma do spełnienia portal singlowanie.pl jest szansa umawiania się na spotkanie damsko – męskie z chrześcijanami. Ten katolicki portal randkowy to okazja dla ludzi wstydliwych. Bardzo często po przełamaniu bariery internetowej okazuje się, że wystarczyło być w większym stopniu otwartym. I kiedy na dodatek znajduje się kogoś o podobnym światopoglądzie to ma się powody do zadowolenia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Serwis zapoznawczy dla osób poszukujących kogoś o tym samym światopoglądzie religijnym”