Kompleksowa propozycja szkoleń www z języka angielskiego

Kategoria:
  • Share post

Opis

Kompleksowa propozycja szkoleń www z języka angielskiego w Smart Learning motywuje do tego, by podejmować naukę dokładnie w takim miejscu. Nauka zdalna staje się o wiele bardziej popularna w różnorodnych grupach wiekowych, dlatego lekcje przygotowywane są tak samo dla najmłodszych, dorosłych, ale też dla firm. Szkolenia lingwistyczne przygotowane pozostają w oparciu o wytyczne uczenia się z Oxford University Press. Dostępne angielski online rozbudowane są o dodatkowe moduły, zarówno pod postacią tradycyjną, ale też w postaci cyfrowej. W pierwszej kolejności nauczyciel oceni obszar wiedzy osoby biorącej udział w kursie. To pozwoli dopasować najkorzystniejszy kurs dla wybranej osoby.

Zrealizowane są poziomy: A1, A2, B1, B2 oraz C1 i C2. Zajęcia w angielski online przygotowane są nad wyraz interesująco, na równi dla dzieci, ale też dla dorosłych. Jeśli ktoś jest zmotywowany to ma okazję również zdecydować się na naukę grupową. To pozwoli znacznie bardziej nabrać pewności co do swoich kompetencji lingwistycznych, bo można je zweryfikować. Podobnie ciekawie prezentuje się oferta dla firm. Dla klientów korporacyjnych opracowany został model nauki dwutorowej. Umiejętności takie jak: czytanie, słownictwo, gramatyka a także słuchanie każdy ćwiczy osobiście. Natomiast, za pomocą platformy wystosowanej przez Smart Learning można wziąć udział w lekcjach interaktywnych, korzystając z innych środków nauczania.

Oczywiście, szybciej wymowę trenuje się samodzielnie z lektorem. Konieczne są tylko: dostęp do Internetu, komputer, słuchawki a także przeglądarka www Chrome. Lekcje angielskiego prowadzone są na innowacyjnej platformie Tutorsmart. Po zarejestrowaniu uzyskuje się wgląd do szkolenia online z lektorem w trybie face to face. Uczestnicy kursu otrzymują dostęp do: tekstów szkoleniowych, nagrań lektorskich audio oraz wideo, a także do fiszek elektronicznych, dedykowanych do uczenia się słownictwa z konkretnego obszaru. Posiadają więc główne narzędzia do nauki.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kompleksowa propozycja szkoleń www z języka angielskiego”