Autorski system magazynowy Rewista WMS od firmy Aspekt

Kategoria:
  • Share post

Opis

Oryginalny system magazynowy Rewista WMS od przedsiębiorstwa Aspekt jest innowacyjnym, elastycznym i budżetowym narzędziem, jakie wspiera realizację procesów logistycznych w magazynach. Z tego powodu klienci, którzy zamierzają optymalizować taki obszar we własnym przedsiębiorstwie chętnie zdecydowani są na takie wyjście.

System umożliwia wszechstronnie zarządzać ruchem produktów, a także pozwala na optymalne wykorzystywanie przestrzeni w magazynie. To gwarantuje wsparcie na wszystkich etapach: od przyjęcia towaru, przez przesunięcia magazynowe i kompletację, aż po wydanie i inwentaryzację. Program ma budowę modułową, wobec czego w każdej firmie można go indywidualnie przystosować do zapotrzebowania.

Dostosowanie opcji do indywidualnych preferencji jest nad wyraz korzystne. Główne walory, wpływające na to, że przedsiębiorcy cenią Rewistę WMS to: szybkie wdrożenie, intuicyjny interfejs oraz elastyczność zastosowania. To pozwala na korzystanie z takich rozwiązań jak: utworzenie rzeczywistej mapy magazynu, ewidencja czasu operacji i rzeczywistych stanów w magazynie, szybki wgląd do specyfiki produktu, wsparcie działania wielu technologii oraz maksymalne integrowanie z dowolną bazą informacji oraz systemem zewnętrznym. Umożliwione jest również wygenerowanie statystyk oraz raportów. Praca w magazynie będzie wydajna i można będzie spodziewać się mniejszej liczby pomyłek popełnianych przez pracowników.

Klienci wiedzą, że dostają spersonalizowane rozwiązanie. Świadczenia pozostałe takie jak RFID i WLAN też warto wykorzystać, aby kompleksowo wesprzeć wszystkie czynności w zakładzie pracy.

Można zdecydować się na początku na audyt logistyczny. To pogłębiona analiza, na podstawie jakiej specjaliści doradzają klientom i wdrażają rekomendowane zmiany. Optymalizacja realizacji procesów i funkcjonowania infrastruktury logistycznej w przedsiębiorstwie jaki należy do klienta jest zagwarantowana. Klienci mogą wybrać, czy chcieliby zdecydować się na quick check, czy master plan.