Konta bankowe za granicą

Kategoria:
  • Share post

Opis

Mniej więcej półtora roku temu w moim mieście otworzono okazałą hurtownię spożywczą jednej z największych sieci na świecie. Tak samo jak większość lokatorów mojego miasta nie mogłem się doczekać otwarcia tego nowego przybytku miejscowej gospodarki. By dostać się do środka musiałem mieć kartę z imieniem oraz nazwiskiem, jaka jest wyposażona w pasek magnetyczny. Kartę pozyskałem to naturalnie dzięki temu, iż podałem własne dane na początku, kiedy już konstruowano tę halę. Dane wysłałem do biura a w następnej kolejności przysłano mi kartę do mieszkania. W hali mogę odkryć każdy produkt spożywczy, alkoholowy oraz chemię domową w niesłychanie interesujących cenach. Mogę także kupować towar po cenach hurtowych bądź też bez podatku wat.

Każda cenówka ma dwie ceny, ceną z podatkiem vat oraz cenę bez wat. Abym mógł kupować po cenie bez vatu muszę prowadzić aktywność. To wybitnie fajna kwestia, jeśli chodzi o oszczędzanie na zakupach, zwłaszcza w współczesnych czasach, kiedy tak właściwie to pracodawcy coraz częściej angażują swoich pracowników w formie jednoosobowej aktywności gospodarczej – poczytaj o tym znacznie więcej na https://fakty.interia.pl/news-wyjechales-zaloz-konto-za-granica,nId,835564 – wyjechałeś, załóż konto za granicą. Prócz tego występują tam setki promocji oraz obniżki cen. Promocje są różnorodne, w pewnych momentach mogę kupić jeden produkt na przykład wodę smakową dwu litrową, litrową źródlaną dostaję gratis.

Innego razu, kiedy dokonam zakupu na właściwą kwotę otrzymuję rabat na następne zakupy. Ostatnimi czasy otrzymałem nalepkę za każde 10 zł wydane w sklepie. Kiedy tak właściwie uzbieram 20 nalepek będę mógł zakupić patelnie teflonowe za pół ceny. Mogłoby się wydawać, iż takie promocje oferują niskiej, jakości towary wręczane w gratisie lub też za pól ceny. Jednakże w tym wypadku akcesoria kuchenne w owej promocji są de facto od stosownego producenta, a niektóre rzeczy mimo pięćdziesięcioprocentowego upustu i tak są niezmiernie drogie oraz kosztują kilkaset złotych. Z pewnością nie zrezygnuję z zakupów w takich położeniach i polecam każdemu korzystania z tego typu sposobów na oszczędzanie. Sam wypad do hal targowych jest czasochłonny i absorbuje bez dojazdów około dwóch godzin i nawet, jeżeli mam konkretnie sprecyzowane, co chcę nabyć to i tak wybór towaru oraz promocji jest tak wielki, iż nie mogę się zdecydować, którego producenta produkt wybrać tak, żeby mi się to ściśle mówiąc opłacało oraz przy okazji było takiej, jakości, na jakiej mi zależy. Na takich zakupach zaoszczędzam tygodniowo blisko 50 złotych, nie jest to może nadmiernie wiele, lecz w skali roku gdybym to odkładał do skarbonki zdołałbym uzbierać kilkaset złotych, z czego na pewno się ucieszę.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Konta bankowe za granicą”