Żaluzje drewniane

Kategoria:
  • Share post

Opis

Osłony zewnętrzne i wewnętrzne zrobione na wymiar można zamawiać w sklepie ArtHouse. Pochodzą one od znanych producentów, czyli można mieć pewność, że będą solidne oraz estetyczne. Bez dwóch zdań wpasują się do pokoi, w jakich będą założone. I dokładnie to motywuje licznych klientów do tego, żeby w żaluzje drewniane poznań zaopatrzyć się właśnie w tym sklepie. Osłony zewnętrzne, w jakie mogą się zaopatrzyć kupujący to: plisy, żaluzje na wymiar, żaluzje pionowe, zasłony, rolety rzymskie, rolety materiałowe oraz shuttersy. Wśród osłon zewnętrznych oferowane są z kolei: markizy, pergole, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, rolety screen i moskitiery.

Od kilku sezonów po raz kolejny trendy są żaluzje plisowe, cenione za swoją funkcjonalność. Opłaca się wobec tego zobaczyć ofertę z takiej podkategorii. Plisy wyróżnia uniwersalność oraz łatwość obsługi. Można je montować we wnękach, oknach, a także w pomieszczeniach jakie mają nietypowe kształty. Plisy można ustawiać na dowolnej wysokości, bo posiadają specjalnie zaprojektowany mechanizm samohamowania. Świetnie prezentują się rolety rzymskie, jakie również można zamawiać w ArtHouse. Można je założyć w oknach w mieszkaniu, jak i też w biurze. Sprawią, że pomieszczenie zaprezentuje się bardziej prestiżowo. Detalem jaki zwraca uwagę w przyciemnianych osłonach okiennych są zjawiskowe fałdy. Klienci cenią to, że tego typu rolety mogą przymocować równocześnie do ściany, ale też do sufitu.

Kolekcja barw tkanin z jakich zrobione są rolety rzymskie jest obszerna, dlatego nikt nie będzie mieć trudności z wyborem odpowiedniej. Najchętniej nabywane są rolety materiałowe, jakie pozwalają na swobodne wyregulowanie nasłonecznienia w pokoju oraz wyglądające bardzo gustownie. Z rolet można będzie skorzystać przez wiele lat i nie obawiać się o zniszczenie materiału. Katalog produktowy w tej podkategorii jest na równi bogaty. Cała oferta skierowana jest do klientów prywatnych a także właścicieli mniejszych firm.